Plasser & Theurer

O firmě

Založena v roce 1953. Přibližně 1 900 zaměstnanců v Rakousku a 4 000 zaměstnanců po celém světě. Sortiment produktů: Stroje a systémy pro pokládku a instalaci, obnovu a údržbu tratí a trakčního vedení. Od roku 1953 bylo do 109 zemí dodáno více než 16 000 těžkých strojů. Hlavní továrna v Linci - Sídlo ve Vídni. Servis, opravy a sklady náhradních dílů po celém světě. Největší prodejní trhy celkem: Německo, USA, Velká Británie, Japonsko, Indie, Francie, Rakousko, Španělsko, Brazílie, Austrálie. Zákazníci: provozovatelé železnic, stavební firmy, orgány městské dopravy, průmyslové a důlní železnice. Více než 2 000 aktivních patentů, 12 mezinárodních certifikátů / kvalifikací (např. ISO 9001, ISO 14001 a ISO 50001).

Naše zásady

Kvalita snižuje náklady. Společnost Plasser & Theurer vyvíjí, vyrábí a poskytuje služby na základě dynamické politiky. Podle zásady zakladatele společnosti je každá inovace - od podrobného zlepšení až po průlomovou technologii - považována za cennou součást budoucnosti. Současně je vyvinuto vědomé úsilí k používání osvědčených komponentů, aby se zamezilo zbytečným nákladům.

Jedním z hlavních důvodů příkladné nákladové efektivity strojů firmy Plasser & Theurer spočívá v dynamické rovnováze nových a osvědčených komponentů.

Inovace vytvářejí nový přínos

Plasser & Theurer je jediný výrobce na světě, který nabízí kompletní řadu strojů pro pokládku a údržbu železničních tratí. Zpočátku bylo zaměřeno výhradně na stroje pro pokládání kolejí, údržbu tratí a měření. V osmdesátých letech byl rozsah rozšířen o stroje pro instalaci a údržbu nadzemních tratí.

Tato základní kompetence bude zachována i v budoucnu. Samozřejmostí bude neustálé zlepšování každého stroje a implementace nových funkcí, které mají za cíl zvýšit efektivitu operátora.

Vývoj od manuálních až po plně mechanizované metody práce pro výstavbu a údržbu tratí byl dokončen za několik desetiletí. Dnes je jedním z nejúčinnějších a nejlevnějších procesů v moderním průmyslu.

Tento vývoj byl formován inovativními návrhy zavedenými společností Plasser & Theurer. Každý z nich vedl ke zvýšení kvality provedené práce a nakonec k větší spokojenosti zákazníků.

https://www.plassertheurer.com/en/

https://www.facebook.com/plassertheurercom/

Odebírání novinek

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (26.4 + 8.1) *

Nahoru